“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Xray Pack modpack
Spusťte Xray Pack server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


Xray Pack
Co je Xray Pack Minecraft modpack
Xray Pack staví na jednoduchém principu: nainstaluješ a hraješ, žádné složité nastavování. X-ray ti odhalí rudné žíly, jeskyně a skryté struktury dřív, než vůbec začneš kopat, takže průzkum pod zemí jde rychle od ruky.
K tomu běží Iris Shaders, takže i s odhaleným podložím si můžeš zapnout shadery a hledat rudu v pěkně nasvíceném světě. Hodí se, když tě nebaví hodiny tápání ve tmě a chceš rovnou vědět, kam kopat.
Stačí zapnout, vybrat si cíl a jít těžit.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

Iris Shaders
Doporučená RAM pro Xray Pack Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 3 GB |
| 5-10 | 4 GB |
| 10+ | 5 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Skeleton
3GB RAM
- SSD úložiště
- 20 GB SSD
- CPU výkon
- 2 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Creeper
4GB RAM
- SSD úložiště
- 30 GB SSD
- CPU výkon
- 2 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Breeze
6GB RAM
- SSD úložiště
- 40 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Xray Pack na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Xray Pack" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Xray Pack multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Xray Pack serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Xray Pack.
Jak nainstalovat Xray Pack modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Xray Pack" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Xray Pack server?
Chcete založit Xray Pack server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Xray Pack". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Xray Pack?
Modpack Xray Pack podporuje Minecraft verze 26.3, 26.1.2 a 26.1.1. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Xray Pack server?
S doporučeným balíčkem Skeleton (3 GB RAM) zvládne Xray Pack server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Xray Pack na multiplayeru?
Xray Pack podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Xray Pack?
Xray Pack běží na loaderu Fabric. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

SVC for Lunar Client
Verze: 1.21.4+Loader: FabricStažení: 786.8 tis.
FPS boost all version
Verze: 1.16.5+Loader: FabricStažení: 215.2 tis.
Everything Voxy
Verze: 1.21.6+Loader: FabricStažení: 233.2 tis.
Keo optimized
Verze: 1.21+Loader: FabricLoader: ForgeLoader: NeoForgeStažení: 694.6 tis.
More FPS [FABRIC] - With Shaders! 26.3!
Verze: 1.17.1+Loader: FabricLoader: ForgeStažení: 170.5 tis.
OptiFabriс
Verze: 1.20+Loader: FabricStažení: 431.4 tis.