“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Rustic Waters II modpack
Spusťte Rustic Waters II server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


Rustic Waters II
Co je Rustic Waters II Minecraft modpack
Rustic Waters II tě posílá pod hladinu, kde kolem sebe stavíš základnu a postupně ji rozšiřuješ do okolních biotopů. První hodiny zabere průzkum, sběr surovin a hledání místa, kde se dá vůbec postavit první fungující základna.
Postupně se dostaneš k technologiím od Create, Immersive Engineering a Mekanism, které pohání vlastní výroba energie. K tomu se přidává Mystical Agriculture pro pěstování surovin a Artifacts, které nacházíš při průzkumu a které ti usnadní další cestování.
- FTB Quests drží postup pohromadě a dává jasný cíl pro každou fázi hry.
- Alex's Mobs přidává přes 85 nových tvorů, na které narazíš při průzkumu.
- FTB Chunks ti umožní zabezpečit si vlastní území, takže se hodí, když chceš hrát s přáteli na jednom serveru.
- Building Gadgets a Chisel usnadní stavění velkých podvodních komplexů.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

Create

FTB Quests

Supplementaries

Applied Energistics 2
Immersive Engineering
Cooking for Blockheads

Mekanism

OpenBlocks Elevator
Thermal Foundation

Alex's Mobs
Chisel

Artifacts
Thermal Expansion

Building Gadgets
Industrial Foregoing

Mystical Agriculture

Ender Storage 1.8.+

Dark Utilities
FTB Chunks
In Control!
Doporučená RAM pro Rustic Waters II Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 8 GB |
| 5-10 | 9 GB |
| 10+ | 11 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Enchant
12GB RAM
- SSD úložiště
- 100 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Rustic Waters II na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Rustic Waters II" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Rustic Waters II multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Rustic Waters II serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Rustic Waters II.
Jak nainstalovat Rustic Waters II modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Rustic Waters II" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Rustic Waters II server?
Chcete založit Rustic Waters II server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Rustic Waters II". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Rustic Waters II?
Modpack Rustic Waters II podporuje Minecraft verze 1.16.5. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Rustic Waters II server?
S doporučeným balíčkem Ghast (8 GB RAM) zvládne Rustic Waters II server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Rustic Waters II na multiplayeru?
Rustic Waters II podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Rustic Waters II?
Rustic Waters II běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

Mineshafts & Monsters
Verze: 1.16.5 · 1.16.4Loader: ForgeStažení: 2.1M
Mineshafts & Monsters - LITE
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 161.9 tis.
Advent of Ascension Plus
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 169.6 tis.
Roguelike Adventures and Dungeons 2
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 4.8M
Project Ozone 3 A New Way Forward
Verze: 1.12.2Loader: ForgeStažení: 3.2M
Avalon Forge
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 179.8 tis.