“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Questing Mayhem modpack
Spusťte Questing Mayhem server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


Questing Mayhem
Co je Questing Mayhem Minecraft modpack
Questing Mayhem staví na třech questbookách a přes 1400 questech, které tě provedou od prvních krumpáčů až po pokročilou techniku. Můžeš si vybrat, jestli půjdeš grindu naproti, nebo si hru zpříjemníš volnějšími recepty.
V packu najdeš klasiky jako Applied Energistics 2, Immersive Engineering nebo Botania, takže si postupně vybuduješ automatizované zpracování surovin i vlastní energii. Tinkers Construct se postará o nástroje na míru, zatímco Cooking for Blockheads a Pam's HarvestCraft ti dají pořádnou kuchyň i farmu.
- ProjectE nabízí přeměnu předmětů a zkracuje nekonečné shánění materiálu.
- RFTools přidává dimenze a stroje pro náročnější stavitele.
- Morpheus řeší přespávání hlasováním, takže se hodí, když hraješ s přáteli na serveru.
Ať už chceš tvrdý grind, nebo pohodovější průběh, tempo si určuješ sám.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

JourneyMap

Applied Energistics 2
Immersive Engineering

Tinkers Construct
Cooking for Blockheads

Botania
Thermal Foundation
Chisel
Thermal Expansion
Ender IO
Morpheus

Thermal Dynamics

Extra Utilities

Iron Furnaces

Pam's HarvestCraft
BetterFps

FTB Utilities (Forge)
RFTools

ProjectE
OpenBlocks
Doporučená RAM pro Questing Mayhem Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 6 GB |
| 5-10 | 8 GB |
| 10+ | 9 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Breeze
6GB RAM
- SSD úložiště
- 40 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Questing Mayhem na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Questing Mayhem" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Questing Mayhem multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Questing Mayhem serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Questing Mayhem.
Jak nainstalovat Questing Mayhem modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Questing Mayhem" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Questing Mayhem server?
Chcete založit Questing Mayhem server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Questing Mayhem". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Questing Mayhem?
Modpack Questing Mayhem podporuje Minecraft verze 1.7.10. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Questing Mayhem server?
S doporučeným balíčkem Breeze (6 GB RAM) zvládne Questing Mayhem server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Questing Mayhem na multiplayeru?
Questing Mayhem podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Questing Mayhem?
Questing Mayhem běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

Divine Journey
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 400.1 tis.
Universal: Interdimensional Escape
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 335.1 tis.
Project Ozone
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 683.8 tis.
Agrarian Skies 2
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 2.5M
FTB Presents SkyFactory 2.5
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 2.0M
Dimension Zero
Verze: 1.12.2Loader: ForgeStažení: 175.4 tis.