“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Psychocraft Horror modpack
Spusťte Psychocraft Horror server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora




Psychocraft Horror
Co je Psychocraft Horror Minecraft modpack
Psychocraft Horror mění obyčejné přežívání v psychologický horor, kde se realita míchá s nočními můrami. Born in Chaos přidává agresivní moby s vlastními schopnostmi, kteří dokážou pořádně zkomplikovat každou výpravu, a The Graveyard zaplňuje svět strukturami a tvory s hřbitovní tematikou.
Tma už není jen kosmetická záležitost. Realistic Torches nechávají pochodně po čase vyhořet, takže si světlo musíš hlídat, zatímco Sound Physics Remastered a AmbientSounds 6 dotvářejí zvukovou kulisu, ve které každé zapraskání nebo krok za zády zní jinak.
- Prozkoumávej strašidelné struktury a čel novým nepřátelům.
- Hlídej si zásoby světla, než pochodně zhasnou.
- Plň úkoly přes FTB Quests a posouvej se dál.
Sedne hráčům, kteří chtějí napětí místo klidného budování a nebojí se projít světem, kde na tebe něco číhá za každým rohem.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

Biomes O' Plenty

[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]

FTB Quests

Not Enough Animations

[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]

Oculus

Sound Physics Remastered

Configured
AmbientSounds 6
Better Fps - Render Distance

SwingThroughGrass

Sodium/Embeddium Dynamic Lights
EnhancedVisuals
Falling Leaves (NeoForge/Forge)

The Graveyard
Ambient Environment

Dark Mode Everywhere
Born in Chaos

Realistic Torches
Lightspeed - Launch optimizations
Doporučená RAM pro Psychocraft Horror Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 6 GB |
| 5-10 | 7 GB |
| 10+ | 9 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Breeze
6GB RAM
- SSD úložiště
- 40 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Psychocraft Horror na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Psychocraft Horror" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Psychocraft Horror multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Psychocraft Horror serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Psychocraft Horror.
Jak nainstalovat Psychocraft Horror modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Psychocraft Horror" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Psychocraft Horror server?
Chcete založit Psychocraft Horror server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Psychocraft Horror". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Psychocraft Horror?
Modpack Psychocraft Horror podporuje Minecraft verze 1.19.2. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Psychocraft Horror server?
S doporučeným balíčkem Breeze (6 GB RAM) zvládne Psychocraft Horror server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Psychocraft Horror na multiplayeru?
Psychocraft Horror podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Psychocraft Horror?
Psychocraft Horror běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

DREAD - A Horror Survival Pack
Verze: 1.19.2Loader: ForgeStažení: 2.4M
From the Fog Reimagined
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 539.2 tis.
One Block Horror
Verze: 1.19.2Loader: ForgeStažení: 980.1 tis.
the horrors in the fog
Verze: 1.19.2 · 1.20.1Loader: ForgeStažení: 819.2 tis.
Fear Nightfall: Remains of Chaos
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 2.9M
Minecraft VHS
Verze: 1.19.2Loader: ForgeStažení: 126.3 tis.