“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro MC DripCraft modpack
Spusťte MC DripCraft server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


MC DripCraft
Co je MC DripCraft Minecraft modpack
MC DripCraft staví na technice i magii zároveň. S Create rozjedeš vlastní továrny na kolečkách a pásy, Mekanism a Applied Energistics 2 se postarají o automaty, které tě postupně zbaví ručního craftění surovin.
Když tě přestane bavit přehazovat suroviny v truhlách, vyrazíš do světa. The Twilight Forest nabízí vlastní dimenzi plnou bossů, Alex's Mobs přidává přes 85 nových zvířat a YUNG's Better Mineshafts, Dungeons a Strongholds přestavují klasické struktury na něco, co stojí za průzkum.
- Waystones a Nature's Compass ti usnadní cestování i hledání biomů
- Farmer's Delight a Botania pokryjí vaření i přírodní magii
- Simple Voice Chat a Cosmetic Armor Reworked se hodí při hraní s přáteli na serveru
Ať už stavíš základnu s partou, nebo se vydáš na sólový průzkum Twilight Forestu, pořád je co dělat.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

JourneyMap

Waystones

Nature's Compass

Comforts

Create

Farmer's Delight
YUNG's Better Mineshafts

Applied Energistics 2

The Twilight Forest

Cosmetic Armor Reworked

Tinkers Construct
YUNG's Better Dungeons
Fast Leaf Decay

Simple Voice Chat

Botania

Mekanism
Thermal Foundation

YUNG's Better Strongholds

Alex's Mobs
Chisel
Doporučená RAM pro MC DripCraft Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 8 GB |
| 5-10 | 10 GB |
| 10+ | 12 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Enchant
12GB RAM
- SSD úložiště
- 100 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat MC DripCraft na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „MC DripCraft" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na MC DripCraft multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k MC DripCraft serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku MC DripCraft.
Jak nainstalovat MC DripCraft modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „MC DripCraft" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit MC DripCraft server?
Chcete založit MC DripCraft server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „MC DripCraft". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack MC DripCraft?
Modpack MC DripCraft podporuje Minecraft verze 1.16.5. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne MC DripCraft server?
S doporučeným balíčkem Ghast (8 GB RAM) zvládne MC DripCraft server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje MC DripCraft na multiplayeru?
MC DripCraft podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack MC DripCraft?
MC DripCraft běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

TNP Limitless 3 - LL3
Verze: 1.16.1+Loader: ForgeStažení: 215.3 tis.
Crazy Craft Updated Lite
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 275.1 tis.
Ice and Fire Magic
Verze: 1.20.1 · 1.16.5Loader: ForgeStažení: 157.2 tis.
Enigmatica 6 - E6 - 1.16.5
Verze: 1.16.1+Loader: ForgeStažení: 1.6M
FTB University 1.16
Verze: -Loader: ForgeStažení: 171.5 tis.
Senpirates Jujutsu Kaisen 100 Days Modpack
Verze: 1.16.5Loader: ForgeStažení: 307.9 tis.