“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro FTB Trident modpack
Spusťte FTB Trident server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


FTB Trident
Co je FTB Trident Minecraft modpack
FTB Trident staví hráče do pouštní oázy, kde o vzácné zdroje soupeří tři frakce. Přestože jde o malý Minecraft modpack, nabízí hutnou kombinaci techniky a PvP.
Základem je vybudovat si vlastní infrastrukturu od nuly. Applied Energistics 2 se postará o skladování a automatizaci, Tinkers Construct ti dá nástroje na míru. S Thermal Expansion a Redstone Arsenal se dostaneš k pokročilým zbraním a brnění na RF pohon. Tři frakce znamenají, že se vyplatí hrát s přáteli na serveru, kde se spojenectví a přepady neustále mění.
- Automatizace výroby a skladování přes AE2
- Vlastní nástroje a zbraně z Tinkers Construct
- RF pohony zbraní, brnění a obrany
- Frakční válčení o kontrolu nad oázou
Sedí na hráče, kteří chtějí technický progres a zároveň se občas pustit do boje s ostatními.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku

JourneyMap

Applied Energistics 2

Tinkers Construct
Fast Leaf Decay
Thermal Foundation
Thermal Expansion
Morpheus

Thermal Dynamics

Extra Utilities

BiblioCraft
OpenBlocks
OpenModsLib
Aroma1997Core

Redstone Arsenal
Waila Harvestability

Project Red - Core

Project Red - Integration

Project Red - Illumination
Waila

NotEnoughItems
Doporučená RAM pro FTB Trident Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 5 GB |
| 5-10 | 6 GB |
| 10+ | 8 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Breeze
6GB RAM
- SSD úložiště
- 40 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat FTB Trident na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „FTB Trident" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na FTB Trident multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k FTB Trident serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku FTB Trident.
Jak nainstalovat FTB Trident modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „FTB Trident" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit FTB Trident server?
Chcete založit FTB Trident server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „FTB Trident". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack FTB Trident?
Modpack FTB Trident podporuje Minecraft verze 1.7.10. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne FTB Trident server?
S doporučeným balíčkem Breeze (6 GB RAM) zvládne FTB Trident server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje FTB Trident na multiplayeru?
FTB Trident podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack FTB Trident?
FTB Trident běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

SkyFactory 4
Verze: 1.12.2Loader: ForgeStažení: 14.1M
Roguelike Adventures and Dungeons
Verze: 1.12.2Loader: ForgeStažení: 7.6M
FTB Infinity Evolved
Verze: 1.7.10Loader: ForgeStažení: 6.0M
Zombie Invade 100 Days
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 14.9M
Prominence™ II: Hasturian Era
Verze: 1.16.5+Loader: FabricLoader: ForgeStažení: 14.9M
DeceasedCraft - Urban Zombie Apocalypse
Verze: 1.16.5+Loader: ForgeStažení: 9.5M