“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Create on a Potato PC: Ultimate modpack
Spusťte Create on a Potato PC: Ultimate server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora




Create on a Potato PC: Ultimate
Co je Create on a Potato PC: Ultimate Minecraft modpack
Create on a Potato PC: Ultimate staví na modu Create, takže stavíš stroje, převodovky a automatizované linky poháněné rotací. K tomu si vybereš, jestli začneš v běžném světě, nebo v Skyblocku, kde tě čeká ostrov a postupný rozjezd od nuly.
FTB Quests tě provede prvními kroky a dá ti jasný cíl, takže se neztratíš ani při větším množství mechanik. K tomu se přidává Farmer's Delight pro vaření a farmaření, takže mezi stavěním strojů si odpočineš u jídla.
- Skyblock nebo klasický svět podle nálady
- Create jako hlavní stavební kámen základny
- Questy, které drží postup pohromadě
- Odlehčený build, který zvládne i slabší stroj
Hrát se dá pohodlně i s přáteli na serveru, ať už si rozdělíte práci na farmě a v dílně, nebo stavíte každý vlastní základnu.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku
Xaero's Minimap

Waystones

Nature's Compass
Xaero's World Map

Iris Shaders

Comforts

Create

Farmer's Delight

FTB Quests

Carry On
Fast Leaf Decay

NetherPortalFix
No Chat Reports

YUNG's Better Strongholds
Sodium Extra
Torchmaster

MmmMmmMmmMmm (Target Dummy)

YUNG's Better Ocean Monuments
Repurposed Structures
FTB Chunks
Doporučená RAM pro Create on a Potato PC: Ultimate Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 7 GB |
| 5-10 | 9 GB |
| 10+ | 10 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Furnace
10GB RAM
- SSD úložiště
- 80 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Create on a Potato PC: Ultimate na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Create on a Potato PC: Ultimate" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Create on a Potato PC: Ultimate multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Create on a Potato PC: Ultimate serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Create on a Potato PC: Ultimate.
Jak nainstalovat Create on a Potato PC: Ultimate modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Create on a Potato PC: Ultimate" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Create on a Potato PC: Ultimate server?
Chcete založit Create on a Potato PC: Ultimate server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Create on a Potato PC: Ultimate". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Create on a Potato PC: Ultimate?
Modpack Create on a Potato PC: Ultimate podporuje Minecraft verze 1.21.1, 1.19.2, 1.18.2, 1.18.1 a 1.16.5. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Create on a Potato PC: Ultimate server?
S doporučeným balíčkem Ghast (8 GB RAM) zvládne Create on a Potato PC: Ultimate server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Create on a Potato PC: Ultimate na multiplayeru?
Create on a Potato PC: Ultimate podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Create on a Potato PC: Ultimate?
Create on a Potato PC: Ultimate běží na loaderu NeoForge a Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

Create: Delight Remake
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 134.1 tis.
Chosen's Create: Integrated
Verze: 1.21.1Loader: NeoForgeStažení: 154.7 tis.
Create: Mekanized
Verze: 1.19.2Loader: ForgeStažení: 193.6 tis.
Create: Arcane Engineering
Verze: 1.18.2Loader: ForgeStažení: 722.7 tis.
Create+
Verze: 1.16.5 · 1.14.4Loader: ForgeStažení: 255.2 tis.
Caveopolis (Modpack)
Verze: 1.18.2Loader: ForgeStažení: 147.9 tis.