“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Create Live 5 modpack
Spusťte Create Live 5 server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora



Create Live 5
Co je Create Live 5 Minecraft modpack
Create Live 5 staví Skyblock na technologii z modu Create. Začínáš na malém ostrově, kde si postupně buduješ vlastní výrobu. Místo ručního craftění řešíš přenosy otáček, pásy a automaty, které za tebe těží, zpracovávají a vyrábějí suroviny.
S Create: Steam 'n' Rails se vlaky a parní systém stávají páteří tvé dopravní sítě, takže mezi ostrovy a farmami vozíš materiál po kolejích. Create: Enchantment Industry ti umožní automatizovat i enchantování, Create Slice & Dice zase napojí jídlo z Farmer's Delight na výrobní linky. Kdo se nebojí, může přidat Create Deco a dodat továrně industriální vzhled.
- Vlastní výrobní linky postavené na otáčkách, pásových dopravnících a vlacích.
- Automatizace těžby, zpracování i enchantování.
- Skyblock ostrov jako startovní bod s postupným rozšiřováním.
- Prostor pro kooperaci, stavět velké továrny ve více lidech je zábavnější.
Sedne ti, když tě baví navrhovat stroje a ladit jejich efektivitu. Každý další automat je krok k tomu, aby se celý ostrov točil sám.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku
Xaero's Minimap

Nature's Compass
Xaero's World Map

Create

Farmer's Delight

[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]

Not Enough Animations

[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]

Oculus

Simple Voice Chat

Handcrafted
YUNG's Better End Island
Yeetus Experimentus
GraveStone Mod

Traveler's Backpack
Construction Wand

Create: Steam 'n' Rails

Create: Enchantment Industry

Create Slice & Dice

Create Deco
Doporučená RAM pro Create Live 5 Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 7 GB |
| 5-10 | 8 GB |
| 10+ | 10 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Ghast
8GB RAM
- SSD úložiště
- 50 GB SSD
- CPU výkon
- 3 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Furnace
10GB RAM
- SSD úložiště
- 80 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Create Live 5 na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Create Live 5" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Create Live 5 multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Create Live 5 serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Create Live 5.
Jak nainstalovat Create Live 5 modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Create Live 5" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Create Live 5 server?
Chcete založit Create Live 5 server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Create Live 5". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Create Live 5?
Modpack Create Live 5 podporuje Minecraft verze 1.20.1. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Create Live 5 server?
S doporučeným balíčkem Ghast (8 GB RAM) zvládne Create Live 5 server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Create Live 5 na multiplayeru?
Create Live 5 podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Create Live 5?
Create Live 5 běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

Star Technology
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 1.0M
Shalz One Block Survival Create
Verze: 1.20.1Loader: FabricStažení: 217.2 tis.
Create: OneBlock
Verze: 1.21.1 · 1.20.1Loader: NeoForgeLoader: FabricStažení: 175.7 tis.
Better MC Skyblock [BMCS]
Verze: 1.20.1 · 1.18.2Loader: ForgeStažení: 245.8 tis.
MAJNR Skyblock (Official)
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 23.3 tis.
All the Mods 9 - To the Sky - atm9sky
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 3.1M