“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Crazy Craft Updated modpack
Spusťte Crazy Craft Updated server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora


Crazy Craft Updated
Co je Crazy Craft Updated Minecraft modpack
Crazy Craft Updated staví na klasickém receptu chaosu a techniky, tentokrát v prostředí 1.16.5. Prozkoumáš Twilight Forest, přežiješ v přepracovaných mineshafts od YUNG's Better Mineshafts a postavíš si vlastní továrnu na Create nebo Immersive Engineering.
Questing přes FTB Quests tě provede stovkami hodin obsahu, od prvního craftu po Boss fighty. Vedle techniky běží i magie v podobě Botanie a Tinkers Construct, takže si každý najde svůj styl.
- Create a Immersive Engineering pro hráče, které baví stavět stroje a automatizovat
- Twilight Forest a YUNG's Better Dungeons pro průzkum a souboje
- FTB Quests jako vodítko, když se ztratíš v množství možností
- Waystones a Nature's Compass pro snadný přesun mezi biomy
Na serveru s přáteli si modpack sedne nejlíp, protože se dá rozdělit role: jeden buduje základnu, druhý zkoumá dimenze a třetí řeší výrobu energie. Až tě omrzí přežívání, přepneš na kreativní stavění a vyzkoušíš Cosmetic Armor Reworked.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku
JourneyMap
Waystones

Nature's Compass

Quark

Comforts
Create
Biomes O' Plenty
FTB Quests
Supplementaries

Not Enough Animations
YUNG's Better Mineshafts
Applied Energistics 2
Oculus
The Twilight Forest

Cosmetic Armor Reworked
Immersive Engineering
Tinkers Construct
YUNG's Better Dungeons
Fast Leaf Decay
Botania
Doporučená RAM pro Crazy Craft Updated Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 9 GB |
| 5-10 | 11 GB |
| 10+ | 13 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Enchant
12GB RAM
- SSD úložiště
- 100 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Beacon
16GB RAM
- SSD úložiště
- 150 GB SSD
- CPU výkon
- 5 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Crazy Craft Updated na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Crazy Craft Updated" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Crazy Craft Updated multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Crazy Craft Updated serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Crazy Craft Updated.
Jak nainstalovat Crazy Craft Updated modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Crazy Craft Updated" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Crazy Craft Updated server?
Chcete založit Crazy Craft Updated server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Crazy Craft Updated". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Crazy Craft Updated?
Modpack Crazy Craft Updated podporuje Minecraft verze 1.16.5 a 1.12.2. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Crazy Craft Updated server?
S doporučeným balíčkem Shulker (10 GB RAM) zvládne Crazy Craft Updated server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Crazy Craft Updated na multiplayeru?
Crazy Craft Updated podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Crazy Craft Updated?
Crazy Craft Updated běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

Roguelike Adventures and Dungeons
Verze: 1.12.2Loader: ForgeStažení: 7.6M
All the Mods 10 - ATM10
Verze: 1.21.1 · 1.21Loader: NeoForgeStažení: 21.6M
Cave Horror Project 1 - Best Horror Modpack with Quests!
Verze: 1.20.1 · 1.19.2Loader: ForgeStažení: 7.9M
The Pixelmon Modpack
Verze: 1.12.2+Loader: NeoForgeLoader: ForgeStažení: 22.3M
project-984065
Verze: -Stažení: 18.1M
project-988614
Verze: -Stažení: 17.0M