“Parádní výkon za příjemné ceny, super ping. Aktivní a vztřícná podpora. Dále disponují jedním z nejlepších, nejpřehlednějších panelů pro ovládání serveru. Ideální volba pro české a slovenské klienty.”
Hosting pro Ancient Kingdoms 3 modpack
Spusťte Ancient Kingdoms 3 server za pár minut. Eternyx je hosting specializovaný na Minecraft s přímou podporou pro modpacky a českou zákaznickou podporou.
Hostujte tento modpack- Instalace jedním kliknutím
- Česká podpora




Ancient Kingdoms 3
Co je Ancient Kingdoms 3 Minecraft modpack
Ancient Kingdoms 3 staví hraní na třech pilířích: budování vlastního království, magii a průzkumu dungeonů plných bossů a beastů. Od prvních chvil řešíš, čím začít, jestli těžením a farmařením, nebo rovnou výpravou za kořistí.
Pro stavbu základny poslouží Create s mechanickými stroji a Tinkers Construct na výrobu vlastního nářadí a zbraní. Magickou stránku pokrývá Botania s přirozenou magií, takže si postupně vybuduješ vlastní systém výroby many. Dungeony od YUNG's Better Dungeons nabízejí redesignované podzemní prostory, kde narazíš na bosse i vzácné itemy.
- FTB Quests tě provede hlavními cíli a dá směr, když nevíš, co dál
- Waystones a Xaero's Minimap usnadní přesun mezi základnou a průzkumem
- Simple Voice Chat se hodí, když hraješ s přáteli na serveru
- Farmer's Delight a Quark doladí každodenní hraní
Sedne ti, pokud chceš dlouhodobý svět, kde se budování, magie a boj prolínají a pořád je co objevovat.
Nejpopulárnější módy v tomhle modpacku
Xaero's Minimap

Waystones

Nature's Compass
Xaero's World Map

Quark

Create

[ETF] Entity Texture Features - [Fabric & Forge]

Farmer's Delight

FTB Quests

Carry On

[EMF] Entity Model Features [Fabric & Forge]

Applied Energistics 2

Oculus

Sound Physics Remastered

Cosmetic Armor Reworked

Tinkers Construct
YUNG's Better Dungeons

Simple Voice Chat
Fast Leaf Decay

Botania
Doporučená RAM pro Ancient Kingdoms 3 Minecraft server
| Hráči | Doporučená RAM |
|---|---|
| 2-4 | 9 GB |
| 5-10 | 11 GB |
| 10+ | 13 GB |
Doporučený balíček pro modpack
Vyberte počet hráčů
Zvolte velikost, která sedí vaší partě

Shulker
10GB RAM
- SSD úložiště
- 60 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh

Enchant
12GB RAM
- SSD úložiště
- 100 GB SSD
- CPU výkon
- 4 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Beacon
16GB RAM
- SSD úložiště
- 150 GB SSD
- CPU výkon
- 5 vCPU
- 15 záloh
- 15 záloh
Jak hostovat Ancient Kingdoms 3 na Minecraft serveru
Vytvořte si server
Vyberte si balíček s dostatečnou RAM a objednejte Minecraft modpack hosting. Po zaplacení je server připravený během pár minut.
Vyberte si modpack přes instalátor
V Eternyx Panelu otevřete instalátor, vyhledejte „Ancient Kingdoms 3" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack nainstalujeme automaticky se správným loaderem, Javou i vším ostatním.
Spusťte si server
Po instalaci stačí server v panelu spustit. Během minut naběhne a můžete sledovat logy nebo doladit nastavení.
Připojte se a ponořte se do hraní
Zkopírujte IP, připojte se v Minecraftu a pozvěte kamarády na Ancient Kingdoms 3 multiplayer server. Modpack běží na serveru, hráči nic nestahují.
Proč hostovat právě u nás
Často kladené otázky k Ancient Kingdoms 3 serveru
Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně instalace, verze, RAM nároků a multiplayeru modpacku Ancient Kingdoms 3.
Jak nainstalovat Ancient Kingdoms 3 modpack?
Nejdřív si vytvořte Minecraft server u Eternyxu. V panelu otevřete instalátor modpacků, vyhledejte „Ancient Kingdoms 3" a klikněte na „Nainstalovat". Modpack se stáhne, nakonfiguruje správný loader i verzi Javy a server bude připraven ke spuštění. Vše proběhne jedním kliknutím, bez ručního stahování souborů.
Jak založit Ancient Kingdoms 3 server?
Chcete založit Ancient Kingdoms 3 server? Objednejte si hosting u Eternyxu, v panelu spusťte instalátor modpacků a vyhledejte „Ancient Kingdoms 3". Po instalaci server spustíte jedním kliknutím a IP adresu pošlete hráčům. Celý proces trvá jen pár minut.
Na jakou verzi je modpack Ancient Kingdoms 3?
Modpack Ancient Kingdoms 3 podporuje Minecraft verze 1.20.1. Při instalaci přes panel Eternyxe se automaticky nastaví správná verze hry i loader podle modpacku.
Kolik hráčů zvládne Ancient Kingdoms 3 server?
S doporučeným balíčkem Shulker (10 GB RAM) zvládne Ancient Kingdoms 3 server obvykle 2-4 hráčů současně. Při větším počtu hráčů nebo náročnějších světech doporučujeme vyšší balíček s více RAM.
Funguje Ancient Kingdoms 3 na multiplayeru?
Ancient Kingdoms 3 podporuje multiplayer. Hráči se připojí na stejnou IP adresu serveru a díky synchronizovanému modpacku na serveru nemusí ručně instalovat stovky modů. Ideální pro hraní s přáteli nebo menší komunitou.
Jaký loader používá modpack Ancient Kingdoms 3?
Ancient Kingdoms 3 běží na loaderu Forge. Při instalaci přes Eternyx Panel se správný loader a verze Minecraftu nastaví automaticky, nemusíte nic stahovat ani konfigurovat ručně.
Další oblíbené modpacky

FTB Presents Architect's Exodus
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 286.0 tis.
The Forge SMP
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 165.8 tis.
BM - Revelations 2
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 275.8 tis.
Liminal Industries
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 903.4 tis.
All The Mods - Gravitas²
Verze: 1.20.1Loader: ForgeStažení: 211.8 tis.
Dokuta Suton (Dr. Stone)
Verze: 1.7.10+Loader: ForgeLoader: FabricStažení: 143.6 tis.